Zapisy trwają cały rok.

Zapraszamy dzieci w wieku 2,5-5 lat z gminy Nielisz i gmin okolicznych.

Aby zapewnić przyjęcie Państwa dziecka

do Załogi Małych Odkrywców, konieczne jest wypełnienie Karty Zgłoszeniowej.

Kolejność zgłoszeń jest decydująca.

PIERWSZEŃSTWO W PRZYJĘCIU DO PRZEDSZKOLA MAJĄ DZIECI:

- RODZICA SAMOTNIE WYCHOWUJĄCEGO DZIECKO
- DZIECKO RODZICA NIEPEŁNOSPRAWNEGO
- DZIECKO Z RODZINY ZASTĘPCZEJ.

W jaki sposób wypełnić Kartę Zgłoszeniową?

1. Kliknij na ikonę poniżej aby pobrać formularz Karty Zgłoszeniowej, wydrukuj, wypełnij i dostarcz do placówki lub prześlij pocztą na adres:

Niepubliczne Przedszkole
Mali Odkrywcy
Krzak 91
22-413 Nielisz

2. Jeśli nie masz drukarki lub nie poradzisz sobie z odczytem pliku napisz do nas poprzez zakładkę kontakt lub zadzwoń, podaj swój adres, a my prześlemy Państwu druki do domu.

Po wysłaniu Karty Zgłoszeniowej otrzymacie Państwo w ciągu kilku dni informację zwrotną drogą poczty elektronicznej o otrzymaniu formularza. W razie braku odpowiedzi w ciągu 5 dni prosimy o kontakt.

Kliknij na ikonę, aby pobrać Kartę Zgłoszeniową. Karta Zgłoszeniowa

Pliki zapisane są w formacie .pdf. Do ich odczytu wymagany jest program Adobe Reader do pobrania tutaj.

Śledź nas na Twitterze
Znajdź nas na Facebooku