O nas

Tak samo jak Wy jesteśmy rodzicami Małych Odkrywców. Marzeniem naszym było stworzenie przystani spokoju i bezpieczeństwa jaką powinno być przedszkole.
Udało nam się stworzyć miejsce, w którym nauka jest zabawą, a dzieci otoczone przyjazną i profesjonalną opieką są radosne i szczęśliwe.
Uczymy naszych Przedszkolaków jak nawiązywać przyjaźnie, współpracować, dzielić się i bawić. Pozwalamy dzieciom cieszyć się dniami swobodnego dzieciństwa, a jednocześnie pomagamy im w zdobywaniu wiedzy i nowych doświadczeń.
Mamy świadomość, że aby zagwarantować dzieciom dobrą przyszłość, musimy zaszczepić w ich sercach pewność siebie, pragnienie pogłębiania wiedzy i nieustannego odkrywania otaczającego je świata.

Śledź nas na Twitterze
Znajdź nas na Facebooku