Promocje i rabaty

Aktualne promocje i rabaty w roku szkolnym 2015/2016

1. Płacę za 3 miesiące
- rabat 20 zł przez 3 miesiące za każdy miesiąc

2. Polecam przedszkole - rabat 50 zł  przez 3 miesiące za każde nowo zapisane dziecko z polecenia

3. Obowiązek przedszkolny - rabat 40% przez cały okres uczęszczania do przedszkola (oferta ważna do :31 lipca 2015)

Promocje i rabaty w roku szkolnym 2016/2017
A) dla rodzeństwa (dotyczy również rodzeństwa dzieci, które już nie uczęszczają do naszego przedszkola):

· abonament 9-godzinny za każde kolejne dziecko  - 220 PLN

· abonament 6-godzinny za każde kolejne dziecko – 200 PLN

B) 20% zniżki za każdy kolejny rok uczęszczania dziecka do przedszkola :

- w drugim roku uczęszczania dziecka do przedszkola -20%  od  abonamentu 10- , 9-, 6-godzinnego.

- w trzecim roku uczęszczania dziecka do przedszkola -40 % od  abonamentu 10- , 9-, 6-godzinnego.

- w czwartym roku uczęszczania dziecka do przedszkola -60 % od  abonamentu 10- , 9-, 6-godzinnego.

Promocje dotyczą dzieci zapisanych do przedszkola w okresie 15.III – 30.IV 2016.

Śledź nas na Twitterze
Znajdź nas na Facebooku